Petr Kozák

Petr Kozák

manažer

Jakou mám vizi
Nelíbí se mi kroky současné vlády, která prosadila řadu regulací a zákazů a zásadním způsobem tak omezila svobodu občanů a zejména podnikatelů. Navíc výrazně zvýšila počet státních úředníků a nevyužila příznivého vývoje ekonomiky k vyrovnanému rozpočtu. Musíme udělat vše proto, abysme zamezili vládě hnutí ANO, případně ve spojení s KSČM. Chtěl bych spoluvytvořit prosperující a úsporný stát jako pevnou součást EU, který by plnil svou funkci, aniž by významně omezoval svobodu svých občanů a zvyšoval zadlužení země.

Co chci změnit v regionu
Dopravní obslužnost – kraj je stále bez dálnice, tedy prioritou musí být dobudování dopravní infrastruktury, D 49 a obchvatů přilehlých měst a obcí. Za úvahu by stálo i prosazení stavby železnice z Vizovic do Horní Lidče a výrazné zkrácení trasy na Slovensko, což plánoval už Tomáš Baťa.
Aktivní podpora budování sportovišť, dětských hřišť a cyklostezek, kterých je i přes zlepšení situace v minulých letech stále nedostatek. S tím souvisí i úroveň nabízených služeb a zvýšení významu turistického ruchu, ke kterému je ZK svou polohou a krásnou přírodou Beskyd předurčen.

O mně
Manažer pro právní a ekonomickou problematiku. Ženatý, dvě děti. Žiji v obci Žlutava.

Další kandidáti

Ing. Daniela Hebnarová

Ing. Daniela Hebnarová

ředitelka domu kultury
Marek Andrýsek

Marek Andrýsek

student, reprezentant
Ing. Jiří Durďák

Ing. Jiří Durďák

ředitel střední školy
Bc. Roman Kalabus

Bc. Roman Kalabus

manažer cestovního ruchu